AKIŞKAN WEB SİTE

Akışkan” web site özellik itibariyle mobil görünümlerden ilham alınarak tasarlanmıştır. Akışkanlığı tüm sayfaların yukarıdan aşağıya doğru sıralanmasıdır. Diğer web sitelerinde olduğu gibi yeni bir sekme açılmadan işlemektedir. Yönetim panelinde de durum aynıdır. Sadece tek bir sayfa vardır ve o sayfa içinde düzenlemeler yapılır. Sayfa içeriği “Çok Amaçlı” sitelere göre kısıtlıdır.

HAKKIMIZDA

Firma hakkındaki yazıları buraya yazabilirsiniz. Genellikle bu yazılar; tarihçe, misyon, vizyon, prensipler, ekip v.b başlıklar halindedir. Tabi ki de istediğiniz gibi anlatımda bulacağınız kendinize ait başlıklarda vardır.

Sizlerin düşünceleri bizim için önemlidir. Yaptığımız yada yapacak olacağımız yazılımların hepsini maalesef burada sunamıyoruz. Hayal ettiğiniz tasarım konularını da bizimle paylaşabilirsiniz. Yapabileceğimizin en iyisini sunmaya gayret göstereceğimize emin olabilirsiniz.

ÇALIŞMALAR

Yapmış olduğunuz, çalışmalar, projeler, tasarımlar… İçinde resimlerin küçük sonra tıkladıktan sonra büyüdüğü projeler için ideal olan sayfa tipi. Tasarımlarda değişiklikler yapılabilir. Sadece bir örnek olması açısından aşağıdaki tasarımı paylaşıyoruz. İyi seyirler.

HİZMETLER

Yapmış olduğunuz hizmet alanları için bir örnek hazırladık. Tabi başlık ve içerik değiştirilebilir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi tasarımlar değişebilir. Bizler yapabileceğimizin en iyisini yapma gayretinde olacağız. Siz hayal biz yapalım. Hayallerinizin yetmediği durumda hayallerimiz her daim yanınızda olacaktır.

GÖZLEM

Gözlem yaparak tasarımımız için ilhamlar alabilirsiniz.

TASARIM

Gözlem sonrası ortaya çıkan notlar ile tasarımlar oluşturulur.

ÖZGÜNLÜK

Sanat ve estetik katarak çalışmalara özgünlük kazandırabiliriz.

ÖZGÜRLÜK

Hayallerin elbet sonu yok. Yapabileceklerimiz teknolojinin olanaklarıyla sınırlı.

BİZE ULAŞIN

Adres;

Posta adresi, posta kodu
Semt, İlçe, Şehir, Ülke..

Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 08:00-19:00
Cumartesi: 08:00-14:00
Pazar: KAPALI

İletişim Formu